وبلاگ

ماینرمارکت

- 0 نظر. در اخبار ماینرمارکت

ماینرمارکت ؟

ماینرمارکت یک وبسایت فروشگاهی تخصصی بر پایه تهیه تجهیزات استخراج کریپتوکارنسی ها است . در دنیای امروزی شاهد این هستیم تا بااستفاده های گسترده از فناوری بلاکچاین و چگونه به صورت غیر متمرکز میتوان داده ها را کنترل کرد و در این میان افرادی که نقش تایید و صحت دادن به تمامی درخواست های ایجاد شده از سمت شبکه به صورت شبانه روزی و بدون لحظه ای توفق خواهند کوشید تا  بلاکچاین بدون ثانیه ای درنگ به کار خود ادامه دهد .

امروزه با توجه به شرایط خوب کشور عزیزمان ایران صنعت ماینینگ روزه به روز رو به افزایش میباشد و با به وجود امدن فرصت های خوب شغلی دراین میان  میتوان اینده ای روشن را برای این صنعت دید .

ماینر مارکت حاصل جمعی از متخصصان علم ماینینگ و همینطور افرادی است که در گذشته تلاش بسیار برای شناسای تکنولوژی بلاکچاین و ضرورت های آن برای زندگی امروز ما هست . و به این اصل خود یعنی یاری رساندن به افراد مشتاق پا برجا میباشد از این رو ماینر مارکت در بزرگ ترین انجمن پرسش و پاسخ ایران یعنی ماینینگ باکس دارای پیج اختصاصی میباشد و هر کاربر این انجمن میتواند سوالات خود را به صورت عمومی مطرح نماید .ماینر مارکت همینطور یک مارکت پلیس هم میباشد یعنی فروشندگان معتبر میتوانند در ان فعالیت داشته باشند .

هدف اصلی ما آگاهی بخشیدن در کنار تجارت میباشد

ماینر مارکت تنها وبسایتی میباشد تا شما علاقه مندان میتوانید به صورت مستقیم با افراد متخصص در این زمینه از ایجاد یک ریگ کوچک تا راهانداز فارم های بزرگ مشاوره بگیرید . ما همواره با ایجاد فضایی مناسب جهت آموزش و یادگیری و همینطور ارائه بهترین سخت افزار های روز در کنار پشتیبانی خواهیم کوشید تا رضایت چندین ساله شما عزیزان را همچنان جلب نماییم .

با تشکر از همراهی شما عزیزان